Photop PHHW6386-POLT-SI-B Single-mode SFP GPON OLT Klasės B+
Photop PHHW6386-POLT-SI-B Single-mode SFP GPON OLT Klasės B+
Photop PHHW6386-POLT-SI-B Single-mode SFP GPON OLT Klasės B+
Photop PHHW6386-POLT-SI-B Single-mode SFP GPON OLT Klasės B+
Photop PHHW6386-POLT-SI-B Single-mode SFP GPON OLT Klasės B+
Photop PHHW6386-POLT-SI-B Single-mode SFP GPON OLT Klasės B+
Photop PHHW6386-POLT-SI-B Single-mode SFP GPON OLT Klasės B+ Photop PHHW6386-POLT-SI-B Single-mode SFP GPON OLT Klasės B+
Photop PHHW6386-POLT-SI-B Single-mode SFP GPON OLT Klasės B+
Photop PHHW6386-POLT-SI-B Single-mode SFP GPON OLT Klasės B+
Photop PHHW6386-POLT-SI-B Single-mode SFP GPON OLT Klasės B+
Photop PHHW6386-POLT-SI-B Single-mode SFP GPON OLT Klasės B+
Photop PHHW6386-POLT-SI-B Single-mode SFP GPON OLT Klasės B+
Photop PHHW6386-POLT-SI-B Single-mode SFP GPON OLT Klasės B+

Photop PHHW6386-POLT-SI-B Single-mode SFP GPON OLT Klasės B+

€15.02
Į krepšelį Pridėti prie pageidavimų
Produkto aprašymas

Sveiki atvykę į SeeMe Technology Co., LTD.Mes turime visų rūšių optinio pluošto produktai.Susisiekite su mumis jei jums nepavyko rasti produktus internete, ką norite.

Mes garantuojame, kad mes teikiame jums kvalifikuotas produktus ir geriausias paslaugas.Visi mūsų produktai garantija 1 metai.Mes užtikrinti, kad laivas produktų greitas ir saugus būdas jums.Jei turite kokių nors klausimų ar problemų dėl produktų, gavusi produkto, prašome nedvejodami susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo, mes galime pasiūlyti labiausiai tenkinantį rezultatą.Ačiū.

Photop PHHW6386-POLT-SI-B Single-mode SFP GPON OLT Klasės B+

  • Dydis: 10*8*5cm
  • Prekės Pavadinimas: SMTE
  • Jungties Tipas: Hibridas
  • Modelio Numeris: PHHW6386-POLT-SI-B
  • Skaidulų Tipas: Vieną Režimas
  • Elemento Ilgio: 1m
  • sąlyga: Naujas ir Originalus
  • Suderinamas: D-Link
Žymos: serverio supermicro, sfp valdyba, pereiti fibra pramonės, gpon onu, gpon sc apc, gpon ont, onu, mellanox connectx, ax3, mikrotik routerboard
LAN Ethernet Tinklo RJ45 1 Patinas 3 Patelės Jungties Adapteris, Splitter Cable r60 Aprašymas: Elemento tipas: RJ45 Linijos ilgis: 24cm Tipas: Tinklo kabelio Modelis: RJ45 taško tris Laido medžiaga: Varis Svoris: 35g Medžiaga: ABS Taikoma įranga: Asmeninis kompiuteris Komplektą sudaro: 1*RJ45 Pastaba: Spalvos nuokrypis gali skirtis dėl skirtingų monitoriaus nustatymų. Mes suteikti
€8.39
Media converter 8 8 sfp rj45 gigabit ethernet optinio pluošto jungiklis ip kameros UTP Pluošto Optinis jungiklis Gigabit Ethernet Switch Series Pluošto Jungiklis PCBA 2-Port 10/100/1000M TX &8-Port 1000M FX, Kad Gigabit 8G2FE yra Ethernet Pluošto Jungikliu, kuris yra specialiai suprojektuoti tinklo stebėjimo.Ji turi 8 10/100/1000Mbps Ethernet prievadų ir 8 1.25 Gbps sfp prievadus.Ji priima Marvell žetonų užtikrina mažas energijos suvartojimas ir didelis stabilumas.Ji apima perdavimo atstumas tinklo
€60.04
ZTE ZXA10 F601 GPON ONU ONT FTTH SFU Maršrutizatoriaus Režimu FTTO su 1GE Uosto pačią funkciją kaip ir F401 F660 F612W F612 suderinama zte olt ZTE ZXA10 F601 GPON ONU ONT FTTH SFU Maršrutizatoriaus Režimu FTTO su 1GE Uosto pačią funkciją kaip ir F401 F660 F612W F612 suderinama zte olt Specifikacija: F601 yra GPON ONU su viena 10/100/1000M Ethernet port FTTH programą. ZXA10 F601 yra GPON Optinio Tinklo Terminalas skirtas SFU (Vienoje Šeimoje), naudojami FTTH scenarijus.Ji suteikia abonentui, su turtinga, spalvinga, individualus,
€9.73
NAUJAS "europa 2020" 6 1 Daugiafunkcį Optinės Galios Matuoklis Vaizdo Gedimų Lokatorius Tinklo Kabelių Bandymo optinio pluošto testeris 5km 15 km VFL SKELBIMAS: 1.Pirkėjas yra atsakingas už muitų ir vietos importo mokesčius ir pan.Kaina čia ne apima paskirties mokestį pirkėjo pusėje. 2.Svarbu!!!Gerbiami Brazilija klientas, prašome palikti savo CPF ar CNPJ skaičius po pateikimo užsakymo 3.Kai sepcial šalyse, kaip Brazilija, Meksika, E-pakelio ir Kinija Paštu pristatymo laikas gali apie 20-90
€23.68
10 mw 10KM Vaizdo Gedimų Lokatorius Optinio Pluošto Lazeris, Kabelių Testeris su 2,5 mm Jungtis Bandymo Įranga Optinio Pluošto Kabelio Testeris 58805 Karštų Produktų Rekomendacija Savybės: Keičiamais Keramikos pagrindinę Dizaino pratęsti gyvenimą. Bandymo tiek vieno režimo ir multi-mode ST/SC/FC sąsaja optinio pluošto kabelius. Raudonos šviesos išėjimo atstumas 10KM, skleidžia 650nm ryškios raudonos šviesos, kurios turi stiprią Skverbiasi galia. Ją galima lengvai ir tiksliai nustatyti
€5.31
4 Colių Ekranas OTDR Optinis Laiko Domain Reflectometer 1310 ir 1550nm Built-in VFL OPM AMINOETANOLIAI Raudona Lemputė Su FC SC ST Jungtys Aukšto Tikslumo OTDR Modelis: FF-980PRO Bangos ilgis: 1310/1550nm Dinaminis Diapazonas: 22/20dB Bandymų Diapazonas: nuo 3m iki 60km Į OTDR Ateina su Visas Funkcijas 1) Visual Gedimų Lokatorius (VFL) Funkcija 2) Optiniai Elektros Skaitiklio Funkcija 3) Optiniai Šviesos Šaltinio Funkcija 4) Jutiklinis Ekranas 5) KOMPIUTERIO Programinės
€372.11
Optinio tinklo Adapteris Optinės Galios Matuoklis Vaizdo Gedimų Lokatorius Konversijos Galvos Jumper FC LC Konversijos Galvos Skaičiuoklė MK-LC fiber adapteris -Įterpties nuostoliai: 0.20 dB -Poravimosi ilgaamžiškumas: 500 -Indą saugojimo jėga: 1~2.5 N -Kritimo testas: kritimo aukštis 1m,5 lašai -Veikimo temperatūra: nuo -25°c iki +70°c
€7.61
Nemokamas pristatymas 10vnt/Daug Greita Jungtis 3M NPFG 8802-TLC/APC/FS/3 PK APC SM 3.0 mm Striukė FTTH šviesolaidžio Greitas Jungtis Nemokamas pristatymas 10vnt/Daug Greita Jungtis 3M NPFG 8802-TLC/APC/FS/3 PK APC SM 3.0 mm Striukė FTTH šviesolaidžio Greitas Jungtis Produkto Savybės 3M NPFG 8802 TLC jungtis naudojant mechaninė ryšio technika, gali sparčiai field3mm ir FRP į 8 žodį galiuku patalpų kabelis (2mm*3mm) terminalo standartas SC typeconnector.TLC jungtis turi privalumų, paprastas valdymas, gera tensileproperties,
€16.83
2M LC-SC Duplex 10 Gigabit Multimode 50/125 Optinio Pluošto Kabelis OM3 AQUA 10GB,Patch Cord Megztinis 2Meters LC-SC Duplex 10 Gigabit Multimode 50/125 Optinio Pluošto Kabelis OM3 AQUA 10GB,Patch Cord Megztinis Pastaba: Ilgio ir jungtis yra pritaikoma, pls nedvejodami kreipkitės į mane dėl kainų. Techninės Specifikacijos: Užsakymo informacija: Šviesolaidiniai jungtis : LC,ST, FC, SC, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Rėmelis Sąsajos tipas: APC , PC , UPC Pluošto šerdys:
€8.45
Šviesolaidiniai Jungtis Švaresnis CLE-BOX Optikos Valymo Kasetė Švaresnis Dėžutę Šviesolaidiniai Jungtis Švaresnis CLE-BOX Optikos Valymo Kasetė Švaresnis Dėžutę
€15.21
ONTi Pluošto Pabaigos Veido Valymas Langelį Pluošto Valymo Priemonė Galiuku Švaresnis Kasetės Ftth Optinio Pluošto valymo Įrankiams už SC/ST/MK 1PCS Pluošto Optiniai Švaresnis Kasetės Juosta Optinio tinklo Jungtis ir Adapteris 500+ Kartus tarnavimo Laikas ONTi Valymo Box Nemokamas Pristatymas
€7.86
200pcs SC APC Greitai, SC Jungtis GREITA jungtis mėlyna fibra FTTH vienos rūšies SC greita jungtis Srityje Asamblėjos sc connecto PK APC Greita Jungtis (Embedded Jungtis FTTH Įrankis Šalto Pluošto Greitai, SC Jungtis Optinio tinklo Jungtis 1. FTTH projektas tinkami naudoti 2. Lauko įdiegti 3. Įdėkite nuostolių mažiau negu 0,3 dB 4. Metalo V-formos ertmę gerai dirbti aukštos ir žemos temperatūros 5. Įrengimas mažiau nei 1 minutes 6. Patikimos ir kokybiškos optikos našumą 7.
€45.67